• Home
  • Hlavné jedlá
  • Smažíme na oleji tak, ako klasické langoše a podávame s oblohou podľa chuti. Dobrú chuť! Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!
0 0
Smažíme na oleji tak, ako klasické langoše a podávame s oblohou podľa chuti.  Dobrú chuť!     Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Smažíme na oleji tak, ako klasické langoše a podávame s oblohou podľa chuti. Dobrú chuť! Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

Kuchyňa:
  • 35 min.
  • Ľahké

Ingrendiencie

Popis

Zdieľať

Recepty, ktoré obsahujú cuketu, sú rokmi preverené. Zvykli sme si na ne a patria dnes už k tým obľúbeným. Ten, ktorý vám však predstavíme dnes, je ešte o niekoľko priečok vyššie. Fantasticky jemná chuť je neodolateľným zážitkom. Uvidíte že toto jedlo si zamiluje celá Vaša rodina!

Budete si toto jedlo pripravovať znovu a znovu a znovu. Ingrediencie nie sú uvedené v gramáži. Všetko prispôsobte vlastnej chuti a počtu stravníkov.

(Visited 233 times, 1 visits today)

Postup receptu

1
Hotovo

Umyte cuketu a nakrájajte ju na plátky. Osoľte a uložte do zapekacej misy. Zmiešajte kyslú smotanu s niekoľkými strúčiky roztlačeného cesnaku a touto zmesou cuketu potrite.

2
Hotovo

Paradajky si pokrájajte na plátky a položte na smotanovú zmes. Zasypte strúhaným syrom a pečte v rúre 30 minút, na 180 stupňov.

Zdieľajte tento super recept na pečené cuketové kúsky aj s vašimi priateľmi! Určite si na nich tiež pochutnajú!

Lydia

Predošlý
Langoše z cukety a jogurtu: Nič lepšie ste nejedli. Určite ich vyskúšajte!
Ďalší
Večera šikovnej gazdinky: Vyprážané mleté placky s veľmi jednoduchou prípravou
Predošlý
Langoše z cukety a jogurtu: Nič lepšie ste nejedli. Určite ich vyskúšajte!
Ďalší
Večera šikovnej gazdinky: Vyprážané mleté placky s veľmi jednoduchou prípravou