• Home
  • Rôzne
  • Tento domáci šumivý nápoj na opicu je sto krát lepší ako čokoľvek iné. Pripravený je raz dva
0 0
Tento domáci šumivý nápoj na opicu je sto krát lepší ako čokoľvek iné. Pripravený je raz dva

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Ingrendiencie

1/4 pohára Kyselina citrónová
1/2 pohára Jedlá sóda
1/2 pohára Fruktóza
3 PL Škrobu

Tento domáci šumivý nápoj na opicu je sto krát lepší ako čokoľvek iné. Pripravený je raz dva

Kuchyňa:
  • Ľahké

Ingrendiencie

Popis

Zdieľať

Stáva sa, že večerné bezhraničné bujarenie sa premení na ranné nepríjemné pocity. Nešťastníci potom hľadajú liek na opicu, aby sa myseľ vyjasnila a bolesť hlavy ustúpila. Ale čo robiť, keď doma nemáte nič a lekáreň je zatvorená?

Ako sa rýchlo zbaviť opice

Každý z nás aspoň raz za život zažil nepríjemný pocit opice. Bolesti hlavy, závraty, nevoľnosť, smäd a sucho v ústach … Chcete sa zbaviť týchto neželaných príznakov čo najrýchlejšie.

Ak v dome nemáte žiadny alkohol, tabletku na bolesť hlavy, alebo bystričku, odpoveď je jednoduchá – šumivý nápoj vám pomôže. Tento recept nie je zložitý a čo je najdôležitejšie, tento domáci prostriedok naozaj funguje.

Na to, aby ste si pripravili najúčinnejší prípravok na opicu, potrebujete tie najjednoduchšie ingrediencie. Dôležité je, aby ste dodržali proporcie a neuškodili si ešte viac.

(Visited 497 times, 1 visits today)

Postup receptu

1
Hotovo

Všetky ingrediencie dôkladne premiešajte a dajte do čistej a suchej uzatváracej nádoby. Nechajte pôsobiť do nasledujúceho poopicového rána. V prípade nepríjemnosti použite 2 čajové lyžice prípravku, rozmiešajte v pohári s teplou vodou a vypite.

2
Hotovo

Takéto množstvo z ingrediencií vám vydrží až na 60 porcii všelieku. V prípade, že budete potrebovať rýchlu pomoc hneď, tak si potom pripravte ¼ čajovej lyžičky kyseliny citrónovej, ½ čaj. l. sódy, ½ čaj. l. fruktózy do pohára a zalejte teplou vodou. Voillá, zázračný liek je na svete a zbavíte sa všetkých nepríjemných symptómov opice.

3
Hotovo

Ak nepijete alkohol pravidelne, tak vám tento prostriedok určite pomôže. Veď pečeň je jediný orgán, ktorý prečisťuje organizmus od všetkých toxínov, vrátane etanolu, ktorý sa nachádza v alkoholických nápojov.

4
Hotovo

Ak používate alkoholické nápoje zriedkavo, tak pečeňové bunky vás budú chrániť pred otravou a domáci šumivý nápoj vám pomôže zmierniť nepríjemné príznaky.

5
Hotovo

A nezabudnite, že nadmerné pitie počas opice vám pomôže zbaviť sa nepríjemného sucha v ústach a doplní stratenú energiu. A čo je najlepšie piť, vám teraz povieme.

6
Hotovo

Voda

Nič nenahradí hlt čistej chladenej vody, do ktorej mimochodom, môžete pridať trochu medu alebo citrónu.

7
Hotovo

Zelený čaj

Tento nápoj dobre zbavuje telo od toxínov, od alkoholických intoxínov a antioxidanty pomôžu obnoviť správnu funkciu tela po opici.

8
Hotovo

Čerstvo pripravené šťavy

Nápoj z citrusov a kiwi pomôže obnoviť stav kyseliny askorbovej v zmorenom organizme.

9
Hotovo

Rajčinový džús

Džús z rajčín s pridaním surového žĺtka pomôže uspokojiť podráždenú sliznicu orgánov tráviaceho traktu.

10
Hotovo

Kurací vývar

Bujón – najlepší priateľ po opici. Toto nenáročné jedlo je veľmi výživné a pomôže najlepším spôsobom, ako obnoviť vitalitu tela v boji proti ničivým príznakom.

11
Hotovo

Samozrejme, toto je najlepší recept na opicu – a nepite ho! Ale, ak už nastal ten moment ničivého rána, tak budete mať neuveriteľný recept po ruke a rýchlo zabudnete na nepríjemné príznaky.

Nezabudnite sa podeliť o tento zázračný recept s priateľmi v nešťastí, určite príde vhod.

Lydia

Predošlý
Citrónová zálievka na šalát s korením: Stačí zmiešať tieto 4 suroviny a na stole máte univerzálny dressing na akýkoľvek šalát!
Ďalší
Rýchly recept na domáce maslové karamelky, ktoré pripravíte za pár minút
Predošlý
Citrónová zálievka na šalát s korením: Stačí zmiešať tieto 4 suroviny a na stole máte univerzálny dressing na akýkoľvek šalát!
Ďalší
Rýchly recept na domáce maslové karamelky, ktoré pripravíte za pár minút