• Home
  • Rôzne
  • Zabudnite na teplú vodu s citrónom! Tieto 3 nápoje urobia s vašim chudnutím zázraky!
0 0
Zabudnite na teplú vodu s citrónom! Tieto 3 nápoje urobia s vašim chudnutím zázraky!

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Zabudnite na teplú vodu s citrónom! Tieto 3 nápoje urobia s vašim chudnutím zázraky!

Kuchyňa:
  • Ľahké

Popis

Zdieľať

Pitie citrónovej vody má aj svoje vedľajšie účinky, najmä ak sa to preháňa s jej spotrebou. Veľké množstvo môže viesť k tvorbe kyselín, ktorá vedie aj k poškodeniu zubnej skloviny. Preto by sme si mali po pití citrónovej vody prepláchnuť ústa čistou vodou.

Určite odporúčame pitie teplej citrónovej vody v primeranom množstve každý deň, hoci nevedie k zvyšovaniu spaľovania kalórií ale aj napriek tomu má pre naše telo veľa benefitov. Ak chcete rýchlejšie schudnúť, odporúčame vám piť tieto nasledujúce tri nápoje.

(Visited 1 403 times, 1 visits today)

Postup receptu

1
Hotovo

#1 Káva

Kávu je možné označiť za prírodný energetický nápoj a výskum ukazuje, že dve až tri šálky kávy pred tréningom nám umožňujú trénovať dlhšie a intenzívnejšie – čo znamená, že telo spaľuje viac kalórií.
Štúdia zverejnená v “Journal of Sports Medicine” zistila, že cvičenci mohli robiť takmer o 20 percent viac opakovaní v priebehu tréningu po vypití kávy.

Je však dôležité mať na pamäti, že káva by sa mala piť vždy bez pridaného cukru a mlieka!

2
Hotovo

Studená voda

Pridajte do vody pár kociek ľadu, pretože pitie studených nápojov núti telo spotrebovávať viac energie aby udržalo telesnú teplotu. Zistilo sa, že konzumáciou troch veľkých pohárov studenej vody po celý deň, vaše telo spáli o 100 kalórií viac.

Ak to budete robiť každý deň, po celý rok môžete stratiť až 4,5 kg, samozrejme, pokiaľ tieto zhodené kalórie nenahradíte inými potravinami.

3
Hotovo

Zelený čaj

Zelený čaj, bez pridania cukru alebo medu, neobsahuje žiadne kalórie a navyše podporuje spaľovanie tukov. V jednej štúdií, ľudia, ktorí pili 4 šálky zeleného čaju denne počas dvoch mesiacov stratili takmer 3kg viac ako tí, ktorí pili len vodu.

Štúdia “Nutritional European Journal” zistila, že ľudia, ktorí pijú zelený čaj denne majú menšiu váhu a užší pás.

Lydia

Predošlý
Úžasné domáce pralinky.
Ďalší
Kreatívne nápady na karamelové ozdoby, ktoré dokonale ozdobia každý dezert
Predošlý
Úžasné domáce pralinky.
Ďalší
Kreatívne nápady na karamelové ozdoby, ktoré dokonale ozdobia každý dezert